تهیه و تولید فیلم صنعتی


امروزه یکی از قدرتمندترین ابزارها فیلم های تبلیغاتی از شرکت یا صنعتی است که شما مالک آن هستید. این یکی از جدیدترین و آخرین روش ها برای ارسال پیام شما به مشتریان آینده است.

شیوه استفاده ما ازاطلاعات در حال تغییر است، در حال حاضر استفاده از محتواهای ویدیویی، نتایجی بسیار بهتر از مقالات و وبلاگ های آنلاین ایجاد کرده است.
این تغییر در رسانه های اجتماعی اثری عمیق گذاشته است ، بطوریکه فیس بوک ، توییتر، تلگرام، اینستاگرام و دیگر رسانه های مجازی نیز توجه بیشتری به محتواهای ویدیویی از لحاظ دسترسی و تعامل داشته اند.
علاوه بر این نرخ کلیک بر روی ایمیل های ویدیویی نشان میدهد که استفاده از این ابزار امروزه بازدهی قابل توجهی در سرمایه گذاری دارد.
با توجه به این موضوع، ضروری است که شرکت ها و بنگاه های اقتصادی، سرمایه گذاری لازم برای تولید محتوای ویدیویی منحصر به فرد خود را ایجاد کنند و از طریق کانال های ارتباطی، خود و محصولاتشان را تبلیغ کنند.


اما فیلم صنعتی چیست؟

طراحی و ساخت موشن گرافیک

امروزه موشن گرافیک های تبلیغاتی و آموزشی انواعی از جدیدترین و تخصصی ترین سبک های تبلیغات تصویری را در دنیای تبلیغات و بازاریابی ایجاد کرده اند.


موشن گرافیک جدید ترین و تخصصی ترین سبک های تبلیغات تصویری در دنیای تبلیغات و بازاریابی امروز هستند. این ابزارها امروزه به عنوان ابزارهای آموزشی بسیار قدرت مند محسوب می شوند. در استفاده از این تکنیک ها شما یهتر از هر متد دیگری می توانید اعداد، آمار و توضیحات محصولات و موضوعات خود را به بیننده تفهیم کنید که این بخاطر نوع توان این مدل از سبک ها در بازگو کردن مطالب است. در این سبک ها شما به راحتی می توانید مطالب خسته کننده را به شکلی جذاب برای مخاطب خود توضیح دهید.
 

قالب های ویدیویی افترافکت

امروزه قالب های ویدیویی افترافکت یکی از به صرفه ترین و محبوب ترین ابزارهای تولید کلیپ برای همه شده است. به طوری که بسیاری از کسب و کارهای جدید و حتی شرکت های باسابقه برای تکمیل زنجیره بازاریابی خود در فضاهای مجازی این سبک را بیش از دیگر متدها استقبال می کنند.

 

تهیه و تولید انیمیشن صنعتی


انیمیشن صنعتی هنری نو در گستره دنيای صنعت است. همانطور که می دانید یکی از مهمترین نکات در تبلیغات برخورداری از ویژگی "متفاوت بودن" است.

شاید در بعضی مواقع به اين نتيجه رسيده ايد كه دیگر بروشورها، كاتالوگها و تصاویر ثابت و یا حتی فیلم به تنهایی قادر به معرفی کامل عملكرد و ويژگيهای محصول و خدمات شما نيستند.
در اینجا شما با استفاده ار انیمیشن های دو یا سه بعدی قادرید تمامی خصوصيات و جزييات محصول را با هر سطح از پيچيدگي توسط نرم افزار بازتولید کنید.
در ابتدای ابداع انیمشن همگی تصور می کردند که سبک انیمشن صرفا در ساخت نقاشی و کارتون های کودکانه محدود است. اما در سال گدشته با ساخته شدن انواعی از بازی های رایانه ایی، اپلیکیشن ها، فیلم ها و دیگر محصولات، انیمیشن به خوبی توانسته است توان و قدرت خود را به نمایش بگذارد.
امروز، انیمیشن متخصصان را از زمینه های مختلف متقاعد کرده است که محدود به یک مجموعه مهارت نیست، بلکه به عنوان یک وسیله بیان یا ارتباط جدید بسیار کارا و قابل استفاده است. به عنوان مثال، زمانی که از انیمیشن در آموزش استفاده می کنید، می توانید تئوری و مفاهیم را به دانش آموزان به روش های متقاعد کننده تری توضیح دهید.


اما انیمیشن صنعتی چیست؟