در تولید و ساخت فیلم تبلیغاتی موثر، نکات مهم چه هستند ؟

ما بر این اعتقادیم که اگر شما به عنوان کارفرما، تولید تیزر یا فیلم تبلیغاتی خود را به دیگری واگذار کرده اید لازم است تا بر مراحل مهم ساخت یک فیلم اگاه باشد تا از پیمانکار خود موارد لازم را درخواست نمایید.

این بخش از مقالات رسانه پویا مهمترین نکات در زمینه آموزش کلیات تولید ویدئو و تیزر را که شامل استراتژی‌ها، نوشتن متن، داستان نویسی، فیلم برداری، عکس برداری، نورپردازی، صدا و ادیت است، را در برمی‌گیرد.
امروزه فیلم و تیزرهای تبلیغاتی در دنیای ارتباطات، بخش عظیمی از علاقه کاربران آنلاین را به خود اختصاص می‌دهد.امروزه هر سازمانی که وب‌سایت داشته باشد، می‌داند که داشتن ‌ویدئو آنلاین، برحسب تقاضای کاربران، لازم است همچنین با بوجود آمدن فضاهای مجازی همچون یوتوب، اینستاگرام و ... نیاز به تولید ویدیوهای تبلیغاتی بیش از پیش خودنمایی میکند.
خوشبختانه با وجود دوربین‌های ارزان قیمت، موبایل‌های قدرتمند و اینترنت پرسرعت،‌ تولید، انتشار و دیدن ویدئو‌های تبلیغاتی، از هر زمانی آسان‌تر شده است.
پس از مطالعه مقالات این بخش شما می‌دانید که چگونه یک ‌ویدئو تبلیغاتی ساخته می شود.
شاید ساخت یک تیزر تبلیغاتی، در نگاه اول، کار دشواری به‌ نظر بیاید اما با دنبال کردن این مطالب و توضیحات آنها، یاد می‌گیرید که ‌چگونه خود یا پیمانکار شما می تواند یک ویدئوی تبلیغاتی مفید و موثر بسازد.

آیا تنها ساخت یک فیلم یا ویدیوی خوب در تجارت ما معجزه می کند؟!

بسیاری از مردم و صاحبان مشاغل تصور می کنند ساخت یک فیلم و تیزر تبلیغاتی تمامی مشکلات آنها را در راه بازاریابی و افزایش تعداد مشتریان حل می کند و آنها را به تمامی آرزوهای مالیشان رسانده و یک روزه ملیونرشان می کند ..!!
آیا به نظر شما چنین چیزی ممکن است؟

وقتی که ‌فیلم شما با تمامی استراتژی ها و برنامه ریزی های تولید ساخته شد باید آن را در فضای مجازی توزیع و به اشتراک بگذارید.
در قدم بعد شما باید جستجوی فیلم خود را از طریق موتورهای جستجوگر، بهینه سازی کرده تا مشتریان و مخاطبان شما بتوانند فیلم شما را جستجو، پیدا کرده و شما را بشناسند.
شما باید ‌فیلم خود را از طریق انواع رسانه‌ها، فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی توزیع کرده و از این طریق مشتریان خود را جذب کنید.

و تازه در این مرحله، شما در ابتدای راه تماس و برقراری ارتباط با مخاطب و خریدار خود هستید تا او را به مشتری همیشگی خود تبدیل سازید ..